Hosting – nowe technologie
Dodane przez przemek dnia Listopad 11 2010 15:23:01
Świat zalewa fala wirusów i spamów. Wirusy stanowią ogromne zagrożenie dla komputerów, systemów i sieci. Atakiem zagrożony jest praktycznie każdy komputer połączony z siecią internetową, który nie ma profesjonalnego systemu ochrony antywirusowej i antyspamowej. Najczęstsze są problemy z poczta. Jesteśmy zasypywani niechcianą pocztą. Takie portale jak wp, onet, o2, itp. zasypują właścicieli skrzynek e-mail kolosalną ilością niechcianej poczty, a w tym spamów.
Jednakże jak dowiedzieliśmy się od specjalistów, są serwery, tanie serwery, które zapewniają bezpieczeństwo na rzadko spotykanym poziomie. Przy zastosowaniu zaawansowanej technologii serwerów wirtualnych z dodatkową super ochroną przed wirusami i spamem, sytuacja zmienia się diametralnie. Okazuje się, że do Użytkowników praktycznie spamy i wirusy nie docierają. Przyjemnością jest korzystanie z takiej poczty, która jest niezaśmiecona i zawiera prawie w stu procentach maile chciane i oczekiwane.
Dobre, profesjonalne serwisy hostingowe skutecznie stosują tę zaawansowaną i nowoczesną technologię. Warto wymienić tu serwis (domena500.pl), z 15-letnią historią obsługi internetowej firm i Użytkowników internetu. System jest zabezpieczony przez specjalizowane firewalle najwyższej klasy, a dodatkowo został zastosowany najnowocześniejszy system super ochrony, wykorzystujący najnowsze technologie światowe. Gwarantuje szybkość przepływów poczty i dużą przepustowość. Klienci serwisu ( domena500) twierdzą, że praktycznie zapomnieli co to jest spam, wirusy i problemy z obsługą hostingową , a pojęcia te znają tylko ze słyszenia.